| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut,este cineva care lucra in armata si imi poate spune si mie cum se castiga? Pe net vad ca de la 4000 in sus dar ma indoiesc

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca te duci in armata, vezi ca ar trebui sa ai si un respect de sine foarte scazut sau noroc sa prinzi o unitate fara capuse infecte si incompetente. Poate nu ai vazut inca asta - https://www.youtube.com/watch?v=0_YnxJJcC7M

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Salut! Am pe cineva în armata, într-adevăr are 17 ani de munca și 2 misiuni speciale, câștiga salariu 4500 plus 1000 venitul de veteran

Am uitat sa menționez, este șofer, sgp

| DeaconescuDragos a răspuns (pentru Marius-Andrei_Olteanu_1996):

Salut și eu doresc să devin șofer S G P am nevoie de bac pentru asta?

| Ciprian09 a răspuns (pentru Marius-Andrei_Olteanu_1996):

Vezi ca te prosteste acel cinevalaughing) de unde 1000 la VTO?

| Ciprian09 a răspuns (pentru DeaconescuDragos):

Ai nevoie de carnet, la langa cat.B mai trebuie unele!

| Ciprian09 a răspuns (pentru Marius-Andrei_Olteanu_1996):

O solda de 4000 lei este posibila, dar veteranul este 575 lei cat esti activ si intr adevar, 1000 lei cand iesi la pensie! deci... misiuni speciale au doar aia din detasamentele de FOS/FNOS/DCSL. misiuni normale in afara tarii le au restul din MapN care intra in selectie de a merge.etc etc!

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns (pentru Ciprian09):

Salut, da, scuze aici am greșit eu, este 575 veteranul și 1000 la pensie, ai dreptate