| Gabriel20990 a întrebat:

Imi poate spune cineva care chiar stie daca se mai merita sa mergi la academia de politie? Chiar as vrea sa fac asta, dar totusi as vrea sa stiu cum se plateste treaba asta.As aprecia daca ati raspunde cat mai sincer.

Răspuns Câştigător
| anoniiim1807 a răspuns:

Imagineaza-ti si tu. Nu e tot una sa ajungi sa lucrezi în politie sau sa fi casier, croitor, frizer si multe alte meserii care sunt destul de prost plătite.
Eu zic ca merita, iar daca reușești da intri..chiar ești cineva. Succes

1 răspuns:
| thegodfather12 a răspuns:

Iesi cu grad de ofiter, mai exact subinspector de politie si in timp o sa cresti tu in grad daca iti dai interesul si o ai salariu bunicel pentru Romania