| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti oferi o parere despre profil Economia comerţului, turismului şi serviciilor de la Feaa? As dori sa intru la ea, am si media necesara (8.11 la bac), ma incadrez si la buget. Acum vreau sa stiu daca merita si ce oportunitati imi ofera pe viitor. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

La ce este bună facultatea În viață eu sunt angajator De ce te așa angaja pentru că ai o facultate crezi că mă încântă pe mine că ai tu o facultate Așa că mai bine pune mâna și învață strungărie mecanica că nu mai găsești un lăcătuș mecanic