| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultate sa aleg: Litere (engleza-germana) sau Economia comertului, turismului si serviciilor? Care este mai de viitor?

2 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

În primul rând, trebuie să ai credinţă atunci când te duci să dai un examen şi NU trebuie să ne asculţi pe noi. E viitorul tău în joc, NU al nostru!
În al doilea rând, aş merge pe partea de turism pentru că este de viitor şi poţi să trăieşti mai bine decât un profesor. Turismul este de viitor! Tu trebuie să decizi unde dai şi unde te trage inima.

| SweetChildOAxls a răspuns:

Toata lumea spune ca de la Litere nu prea ai un viitor... nu stiu ce e exact cealalta specialitate, dar cred ca e mai buna happy