| Hazee321 a întrebat:

Salut! Ma pregatesc pentru admiterea de la Câmpina, nu m-am inscris la facultate din cauza faptului ca nu stiu daca pot sa ma impart in ambele tabere!
Merita sa faci dreptul la facultate la distanta sau frecventa redusa in acelasi timp cu scoala de politie de la Cămpina?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu le poti face pe amandoua, asta-ti spun sigur, fiindca la campina vei sta inchis cu saptamana sau luna si vei avea un program strict, militaresc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți din cauza orarului și obligațiilor școlare.

| gabicoo a răspuns:

Nu alega după doi iepuri deodată!

| gabicoo a răspuns:

Nu alega după doi iepuri deodată! Rămâi la ținta principala: Câmpina și apoi mai vezi!

| StoicAnalysis a răspuns:

La ce o sa te puna aia de la Campina sa faci, iti zic eu ca numai de facultate nu o sa mai ai tu timp. Din ce stiu, cam undeva la 6 sau un an dureaza pana va formeaza aia la Campina.

| pufulescu0o a răspuns:

Nu ai cum in acelasi timp si nu merita efortul, chiar daca ar fi posibil sa le faci pe amandoua! Termini la Campina, incepi munca si apoi faci ceva la fara frecventa. Atunci cand esti deja in sistem vei putea face si Academia la fara frecventa, sau ma rog, asa era acum niste ani in urma! Nu vorbesc din experienta proprie dar am o cunostinta care asa a facut.

| Tina1624 a răspuns:

Eu am primit recomandări ca merita încercat!