| IliadisJunior a întrebat:

Salut, pe ce site as putea publica compuneri, articole, referate si chestii de genul?

6 răspunsuri:
| AnotherGirl a răspuns:

Ti-ai putea face un blog (nu te costa nimic) si acolo sa scrii orice vrei, oricand vrei. De asemenea ai putea si sa iti iei cativa "parteneri de scris". Ii faci blogului o pagina de Facebook si o promovezi. Daca te tii de treaba functioneaza. Asta am facut si eu candva happy

| andreeasiocarte a răspuns (pentru AnotherGirl):

și cum poti crea un blog fara sa platesti ceva?

| AFR81 a răspuns:

Ideea cu blogul este foarte buna. Asta doream si eu sa spun.

| JustMe4ever a răspuns:

Poti incerca si pe wattpad