| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Salut!
Pot gasi un loc de munca sa lucrez in functie de serviciul principal(doar in zilele in care am liber)ca montator de aer conditionat,ca pe unde am gasit este doar Full Time?
Mentionez ca am diploma de frigotehnist, dar nu am lucrat deloc la montajul de A.C.
Multumesc!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca cauti, poti.

| Simpatic a răspuns:

Poti cauta ceva anunturi pe olx, publi24 sau de ce nu ejobs si alte platforme dedicate
trebuie insa sa dai telefoane sa vezi ce angajator accepta part-time, dar nu ar fi imposibil sa gasesti ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai tu stii, fiindca boi nu-ti putem cauta comapnii de aer conditionat in orasul in care locuiesti si nici nu putems a merge sa intrebam daca poti tu lucra acolo, part time, nici macar nu stim in ce sat sau oras locuiesti si unde anume cauti de munca.

Ia orasul la batut cu piciorul si mergi sa le lasi CV-ul si scrisoarea ta de intentie, cu oferta ta de munca, disponibil part time sau numai in weekend.

| MistarGoGu a răspuns:

Daca ai " chef " sa mai dai bani la " stat " si pe alt loc de munca Bravo tie. Daca vrei independența de program fara sefi sa te roada la " icre " poti prin II *( întreprindere Individuala ), PFA sau SRL! Iti poti deconta multe cheltuieli, rata sau leasing la masina Daca ai, scule si unelte pentru meseria ta, alte cursuri profesionale, telefon... etc