| AnituluiAndrei a întrebat:

Salut, sunt la liceu, mai exact bio chimie, a XI a si vreau sa intru la Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor de la Cluj pe domeniul de management, imi poate da cineva mai multe informații cum pot intra si ce e bine sa fac sa ma ajute la dosar?

2 răspunsuri:
| DidiPuscariasu3 a răspuns:

Https://econ.ubbcluj.ro/

Subiectul oarecum mă depășește, însă cred că cel mai ok ar fi să cauți pe website-ul oficial al facultații detaliile de care ai nevoie + să mai întrebi cunoștințe/rude care au fost la facultatea respectivă.

Succes.