| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Am 15 ani si sunt la liceu cu profil de turism si alimentatie mai exact tehnician in gastronomie. Si am cunostiinte avansate in IT hardware atat cat si software si cunostiinte medii in limba engleza. As vrea sa ma angajez part time in domeniul IT preferabil Hardware. Avetii idee de vreun job in bucuresti?. Funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pune engleza la punct si scrie continut pentru web, eventual da-i drumul unui blog personal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La varsta ta mai bine cauta ceva de impartit pliante, nu domeniul IT. Cu cunostinte de instalat windows si inlocuit placute RAM nu te angajeaza nimeni.

| danutzu96 a răspuns:

Cum a zis si suntserios nu ai cum sa ai cunostinte avansate in IT la varsta asta. (nici medii nu cred ca ai). Nu te angajeaza nimeni daca stii sa instalezi un windows sau sa scoti o placa si sa o pui la loc. Mai bine spune in ce stii sa lucrezi? Cu office te descurci? Stii sa lucrezi cu ceva programe de editat video/foto?