| RazvanMessi10 a întrebat:

SAlut TPU, am 16 ani imi plac jocurile de la varsta de 8 ani pe pc gen: wow, league of legends toate aceste mmorpgu-ri si va zic eu nu am talent la desen dar sunt foarte pasionat de senenul in mediu- Environment Artist si as zice eu ca cu multa munca as putea deveni un environment artist are rost sa imi cumpar o tableta grafica la 300 lei sa incep sa lucrez si sa invat pe ea + 3dsmax si tot incep de jos si as urca ce ziceti as invata sa fac asa ceva tongue sa devin un mare environment artist cu multa munca dedicata sau nu am sanse deloc.dau funda thanks

11 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Gandeste-te, e la fel ca la un instrument.
La inceput nu stii sa canti, dar cu mult exercitiu devii expert; asa e si aici: iti iei tableta, incepi sa exersezi, sa desenezi si pana la urma vei vedea ca vei deveni din ce in ce mai bun!

| cristy3991 a răspuns:

Nu stiu ce ai vrea tu acum sa auzi! Daca nu ai inceput de mic nu stu cat mai poti tu sa ajungi foarte bun! Eu iti recomand sa incerci. Sper ca ti-am fost de folos.

| Andreicik a răspuns:

Incearca, ca nu o sa regreti. daca nu vei incerca mai tirziu o sa regreti tare.

| Bogdan7265 a răspuns:

Incercarea moarte n-are! Eu iti sugerez sa incerci si P.S jocurile wow si lol nu sunt numai de copii de 8 ani.Din cate stiu pe wow oficial (in alte tari intra si de 16 si foarte multi), iar in lol la fel.

| Catalinspider1 a răspuns:

Si eu sunt asa sunt pasionat dejocuri gen wow league of legends mt2... eu nu am 16 ani am 9 si la fel ca tine nu ma pricep la desen eu incerc de 2 ani sa fac servere sau sa devin gm pe metin2 dar nu reusesc daca iti pui pasiune vei deveni un mare environment artist

| ElSwOrD a răspuns:

Faci cum crezi tu. Da chiar vrei sa devii un artist evironment incearca, daca nu gaseste alt ceva. SIMPLU

| RayleighRo a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=5272eef26464d856293048 cine doreste s ma ajute cu un referal

| DragomirEduardo a răspuns:

Mai bine sa incerci, poate dupa o sa regreti.

| Vladrg a răspuns:

O sa stai sa treca timpul si mai tarziu sa te fi intrebat"cum ar fi fost daca" sau o sa faci ceva? Daca te-am ajutat Funda

| EuuAlex a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de lol, inregistreazate aici ca asa voi primi si eu 1 referal mersi mult! http://signup.leagueoflegends.com/? ref=50e320ba9a3d1389134234