| RazvanMessi10 a întrebat:

SAlut TPU, am 16 ani imi plac jocurile de la varsta de 8 ani pe pc gen: wow, league of legends toate aceste mmorpgu-ri si va zic eu nu am talent la desen dar sunt foarte pasionat de senenul in mediu- Environment Artist si as zice eu ca cu multa munca as putea deveni un environment artist are rost sa imi cumpar o tableta grafica la 300 lei sa incep sa lucrez si sa invat pe ea + 3dsmax si tot incep de jos si as urca ce ziceti as invata sa fac asa ceva tongue sa devin un mare environment artist cu multa munca dedicata sau nu am sanse deloc.dau funda multumesc

1 răspuns:
| ziggs a răspuns:

Cum sa nu daca esti hotarat si ai ambitie da. daca asta e visul tau eu spun sa til urmezi! sper ca team incurajat cu sfatul meuwinking!