| slow0 a întrebat:

Am aproape 16 ani si vreau sa devin fotbalist la o echipa de club adevarata la care sa fiu platit. Talent la fotbal am si parintii ma pot ajuta cu bani. Fotbal am jucat la mine in comuna dar vreau sa avansez sa joc si vreau ca asta sa fie meseria mea. Cine ma poate ajuta sa-mi trimita un mesaj. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa te adresezi la cluburi de fotbal din judetul tau, inclusiv sa participi la trialuri. De asemenea poti incerca la scoli de fotbal din apropiere.