| Messi8908 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare. Pot sa devin fotbalist daca nu vreau si nici nu o sa fumez niciodata? Ca vad ca unii de la echipa de fotbal la care vreau sa merg fac asta, si intreb, pentru ca nu vreau sa fac asta.
Vreau doar raspunsul strict pe intrebare. Multumesc!

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, faptul ca nu fumezi este un plus, nu un minus.

| Simpatic a răspuns:

Acum mi-am dat seama ca este acelasi pusti care pune acele intrebari cu "de ce sunt obligat ca fotbalist sa beau alcool" el saracul cine stie din ce camin scrie si nu a fost niciodata la un antrenament de fotbal, doar bate campii aici!
nu am nimic cu el, dar intrebari de genul asta cand esti copil si te interseaza un anume sport pui 1 data de maxim 2 ori dupa care mergi si practici acel sport care te intereseaza, cand pui 100 de intrebari pe aceeasi tema te numesti troll

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu vrei sa fumezi, nu fumezi. Nu vad care e problema? Iti este teama sa nu fii influentat?

| johnnny123 a răspuns:

Ți-ai făcut încă un cont, ai înlocuit "alcoolul" cu "fumatul" și continui să repeți aceeași întrebare cretină?

| darrio2007 a răspuns (pentru johnnny123):

Văd că apare suspendat.

| ioana748 a răspuns:

Buna,
Fumatul nu este tolerat in sport.
Daca ar fuma fotbaliștii, nici nu ar putea alerga.
Tu te referi la a adera la grup, nu la sport.
Nu ai nici o treaba cu colegii, te duci, te antrenezi, joci bine si pleci acasa.
Te asigur ca nu te obliga nimeni sa fumezi.
Nu esti obligat sa iesi la chermeze, poti invoca ca mai ai si alta treaba.
Daca doresti sa intri intr o echipa de fotbal antrenorul te va admira ca nu ai vicii si esti baiat cuminte.
Mult succes,

| Lupică27 a răspuns:

Nu mai scapam de tine ma odata? laughing cate conturi ai de gand sa mai faci?

| KovacsB a răspuns:

Cred ca fumatul este ultima ta problema.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Poți fi fotbalist dacă nu fumezi.

| Okokww2 a răspuns:

Da,normal ca poti. Nu conteaza ca fumezi sau nu.