| Dearky a întrebat:

Am o intrebare, sunt clasa a 10-a si doresc sa dau la Academia Tehnica Militara,insa am o mica problema de identificare a culorilor,disting culorile dar am auzit ca se da testul Isihara si unele cifre nu le vad(nu sunt daltonist, am doar o problema de identificare a culorilor), credeti ca voi trece de probele medicale?

1 răspuns:
| Diiana232997 a răspuns:

De ce nu mergi la un medic sa vezi cat de grav e? Il poti intreba pe el daca crede ca vei trece, noi de unde sa stim?