| Ionut_Oancea_Sorin_1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Cant de ceva timp la orga si as vrea sa iminfac o formatie, dar nu stiu ce imi trebuie, ma refer la boxe, egaliztor, etc. Poate vineva sa ma ajute? Dau funda☺

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar faptul ca stii sa canti la 1-2 instrumente inca nu e suficient pentru a-ti face o formatie.
Pentru o formatie de reusita ai nevoie de un "inginer de sunet" bun, precum si de un manager priceput, cu experienta si relatii bune.