| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si stiu sa cant la orga, vreau sa va pun o intrebare celor ce stiu sa cante la orice instrument si care vor sa facem o formatie pentru nunti, botezuri etc.
Nu se tine cont de varsta.
Toti ce sunt din Teleorman (mai precis din rosiorii de vede) si stiu sa cante la instrumente muzicale si vor sa facem o formatie pot sa imi spuna unde sa ne intalnim.
Si cei ce au formatie si le mai trebuie un baiat la orga pot sa raspunda.

1 răspuns:
| IONYUTZ a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
uitati o melodie de-a mea cu al3x