| andismecheru112 a întrebat:

am un canal de Youtube si am foarte putini abonați. Mă poate ajuta cineva să cresc pe Youtube? Cu sfaturi. DE ex. cu ce sa editez, cum sa filmez, cu ce sa filmez etc. Canalul se numește clooter games. Dau funda cui ma poate ajuta!

3 răspunsuri:
| Focutza a răspuns:

Am tras un ochi pe canal. Din pacate nu cred ca vei creste deoarece nu ai nimic interesant. Oamenii nu se vor abona daca vad videoclipuri basic

| AnonimGuy264 a răspuns:

M-am uitat si eu pe canalul tau. Nu mă atrage cu nimic continutul tau, foarte plictisitor. Daca tu consideri ca a vedea o vulpe e interesant... însă dacă tot numele canalui include 'games' ar trebui sa te axezi pe jocuri. Cat despre edit, recomand Adobe Premiere Pro 2020.

| VidaAdrian a răspuns:

Sunt foarte mult de luat in considerare ca sa iti cresti canalul de YouTube.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/