| ady_9582 a întrebat:

eu sunt Ionut si am o intrebare! Cine ma poate ajuta la youtube ca sa ajung la mai multi abonati! Adica cu ce sa filmez, cu ce sa editez etc! Daca vrea cineva sa ma ajute sa-mi dea add pe skype : skating.ionut, sau pe facebook : Ionutz Bodnar!
Multumesc, daca ma ajuta careva, Funda happy

1 răspuns:
| Antonies a răspuns:

Pai nu o sa-ti dau add de oare ce vezi aici. Filmezi cu (www.bandcam.ro)
iti faci cont si undeva sus langa poza ta scrie urca sau ceva de genu apesi pe ea si de acolo sti si tu sa pui ca iti explica