| MateiMihaiMitza a întrebat:

As avea problema ciudata pentru cei priceputi in skateboarding. Eu merg cu piciorul drept in fata, si am invatat sa fac trick-urile pe picioru stang in fata si asa nu am cum sa fac schemele din mers. Ce trebuie sa fac sa ma obisnuiesc cu unu dintre picioare.

2 răspunsuri:
| n11cu a răspuns:

Incearca sa te dezobisnuiesti sa mergi cu piciorul drept..in fata..si exerseza...mai mult..cum vrei..tu..sa mergi..si cum iti e usor tie...ca sa-ti iasa trick-urile

| Goofi a răspuns (pentru n11cu):

Inseama ca tu toate trickurile le dai in fakie.