| StoicaAndi a întrebat:

Salut tpu.As vrea sa imi recomandati o meserie de viitor.Mie imi plac toate meseriile in care poti socializa,sa stai in picioare,sa te misti, nu imi place munca sedentara.Eu ma gandeam la banca,dar stiu ca acolo e multa munca sedentara, dar e bine sustinut financiar.Multumesc anticipat si dau funda!

3 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Organizare de evenimente. Ai de socializat si de alergat mereu.

| UzOm a răspuns:

Militar în teatrele de război. Salariu ca în Vest, bagi km de te saturi, mâncare bună la unitate, dar în schimb pe teren bagi conserve și tot felul de alte minuni.
Dacă e de viitor? Păi din câte observ, tot apar noi conflicte care amenință NATO. laughing

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Meserie? laughing Business asta trebuie sa facihee hee
Comert, marketing.TREBUIE sa te apuci sa inveti sa vinzi, sa comunici.
Bafta!