| Omtheman a întrebat:

as vrea sa ma angajez ca si Merchandiser (Mercantizor) la un supermarket, vreau sa stiu cu ce se ocupa acesta si daca exista vreun site despre care as putea lua niste cunostinte despre Merchandiser ca sa nu fiu asa afon cand ma angajez happy

Stiu ca nu se ocupa cu incasarea banilor de la clienti asta stiu sigur, deaorece daca caut in ziua de azi lucrator comercial, acela trebuie sa incaseze si bani de la clineti iar eu nu vreau sa fiu si la caserie asta e ideea de baza doar sa aranjez rafturile iar Merchandiser am citit ca doar cu asta se ocupa.

Dau funda, merci!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci receptia produselor si asezi marfa unui anumite firme, intr-un supermarket.La raft.