| Polinco a întrebat:

Daca vrei sa te inrolezi in Legiunea Straina si nu stii engleza sau franceza, doar romana, cum faci sa te intelegi cu cei care te recruteaza?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In Legiunea Straina se vorbeste limba franceza, dar sunt inrolati straini.
In timpul instructajului se invata atata franceza cat este nevoie, chiar si de straini. happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te ia nimeni in nici o legiune, atata vreme cat nu stii pic de engleza si franceza.

| sierra1 a răspuns:

Ia-ți tu bacu', mai invață niște "frateza" că până te inrolezi tu, se așterne pacea peste pământ și nu mai e nevoie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Engleza sau frateza? Ce limbă e frateza?

| OmObisnuit a răspuns:

Ce e legiunea straina?