| KolG a întrebat:

Maine am de dat proba sportiva/pshilogica pentru Academia Militara. M-au anuntat ieri dar nu mi-au spus ora sau n-am retinut. Azi am sunat si nu raspunde nimeni. Mai este cineva care a dat la vreo academie militara si stie la ce ora trebuie? (Dau probele in Constanta)

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Felicitari, tocmai ai picat proba. Auzi tu, il suna si el uita. Asa o sa ajungem daca ne razboim cu careva de pe linga noi, trei sferturi dintre morti si raniti vor fi nu datorita inamicului, ci fiindca un gigel a uitat ceva. Pai academia sufletului nu are un site pe care sa afiseze astea?

| KolG explică (pentru GabiDumitrescu):

Boss, eu cred ca nu mi-a zis ora, doar mi-a mentionat data. Din respect am zis ca poate am uitat sa nu dau vina pe om ca a uitat. Nu este afisat nicaieri deoarece nu toti participantii dau probele in aceeasi zi. Poate nu am gasit eu, de asta am intrebat aici pe cineva, sa ma ajute, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la Centrul Militar Zonal Constanta: Telefon: 0241 484 399

| KolG explică (pentru anonim_4396):

Am sunat, are program pana la ora 4, dar am sunat si inainte de ora 4 si nu mi-a raspuns nimeni.