| TheHeineken a întrebat:

SAlut TPU! nu stiu ce sa aleg intre management si marketing ( ASE) voi ce parere aveti? straight face

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Neinspirata alegere!--- vezi de ce :http://www.realitatea.net/......74336.html

| TheHeineken explică (pentru alessia5158):

Multumesc mult! am citit reportajul si cred ca o sa ma duc tot la ASE dar la cibernetica, statistica si informatica economica

| alessia5158 a răspuns (pentru TheHeineken):

Alegerea sa fie intr-un ceas bun! Succes si numai bine!

| TheHeineken explică (pentru alessia5158):

Multumesc big hug si Doamne ajuta!

| Hexiled a răspuns:

Uite easta merge Romania ta pasam decizia noastra altora, ar trebui sa te duci unde crezi tu ca ti-ar fi mai bine nu unde ar vrea altii sa fie