| Ionut_Alin_1995_CokF a întrebat:

pentru a deveni web-designer este nevoie de o facultate sau sunt indeajuns cursurile de specialitate? Este diploma de absolvire a facultatii un impediment la angajare? multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai nevoie neaparat de diploma, nu diploma iti ofera cunostintele insa, la angajare, daca vor fi mai multi concurenti pe loc in mod sigur cel cu diploma iti va lua fata chiar daca va avea cunostinte mai slabute decat tine.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu ti-ar strica o diploma de facultate.Dar daca faci cursuri multe si esti expert in ceea ce faci poate ai succes.Bafta!

| XkingstoneX a răspuns:

Trebuie sa faci cursuri.