| Leontinn a întrebat:

Pot sa fac armata cum se facea pe timpuri ca atunci cand erau obligati si dupa sa ma angajez la ei, sa nu mai dau probele acelea la recrutare? !

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se mai poate.

| mixxjim a răspuns:

Armata cum se facea pe timpuri nu se mai face, deci nu poti sa o faci happy Oricum, si atunci, daca voiai sa te angajezi dupa ce faceai armata, tot nu te luau doar ca asa voiai tu, se uitau la rezultatele de pe perioada cat ai fost in serviciul militar, deci nu scapai chiar "gratis" happy