| roby777 a întrebat:

Sunt in clasa 7 si sunt din Botosani.As vrea sa continui la Colegiul National Costache Negruzzi Iasi.Sunt foarte pasionat de biologie si chimie si as vrea sa merg la profilul bio/chimie.Cred ca examenul i/l voi lua cu nota destul de mare macar 8. Ce sanse credeti ca as avea la acest colegiu.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai din cate ai spus, cred ca ai avea sanse...in orice caz, daca intri sau nu, trebuie sa continui sa invetiwinking
Bafta!