| fabyan342 a întrebat:

Sunt in curs de dezvoltare in programare! Am invatat html-ul, putin din css si mai am javascript-ul. Caut carti si tutoriale pe Youtube despre acest limbaj de programare "javascript" si nu gasesc ceva pentru incepatori care sa explice bine de la 0... Daca cunoasteti o carte buna sau un tutorial pe Youtube bun pentru incepatori, v-as fi recunoscator! Rasplatesc cu funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Fă-l pe ăsta cap-coadă și ești valoros:
https://www.w3schools.com/jS/default.asp

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sololearn e cel mai bun pentru incepatori, iar pentru HTML si JS poti sa faci competitie cu altii pe quizzuri si practici limbajele respective.