| Flavia1221 a întrebat:

Salut, TPU. Sunt noua pe aici. Am si eu o mica mare intrebare. Sper sa ma puteti ajuta. Eu practic gimnastica aerobică si pe mai departe as vrea sa devin un coregraf. Si as vrea sa merg la Cluj. Nu stiti cu cine trebuie sa iau legatura sau ce anume trebuie sa fac? Cum sa devin unul?
Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Liceul de coregrafie"Octavian Stroia" din Cluj formeaza instructori de dans si coregrafi pentru balet, dans modern si dans românesc--- vezi datele de contact :http://liceuldecoregrafie.clujnapoca.ro/? page_id=8