| Ovydiw a întrebat:

Trebuie sa merg la liceu din toamna si nu stiu la carelaughing
Sant din bacau, mai exact onesti.
Ce liceu imi recomandati in bacau?
Poate ati invatat si voi la el si ma puteti sfatui si ajuta!
Va rog unul unde matematica e mai slaba...big grin
Mersi mult dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| mina95 a răspuns:

Buna Ovdiw si eu sunt din Bacau, iar eu tias recomanda sa mergi la un liceu cu profil "stiinte sociale" pentru ca acolo nu se prea face matematica, ci se pune accent pe istorie, geografie, biologie si altele
Eu nu sunt la acest profil, dar ati spun din ceea ce mi-au zis prietenii mei ce sunt la profilul acesta.

1 răspuns:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Liceul se alege in functie de ce vrei sa faci dupa...