| Zumber a întrebat:

Vreau sa ma indrept catre liceul militar "Stefan cel Mare", din Campulung Moldovenesc.Am terminat fisa medicala...dar nu stiu ce fel de intrebari cad la testele alea psihologice. Puteti sa-mi dati un site cu un test, sau niste intrebari...ca nu stiu.

Răspuns Câştigător
| JustArmy a răspuns:

Iti recomand sa mergi la psihologul scolii pentru ca are testele si pregatirea necesara sa te ajute. pe net nu se gasesc. dar sunt foarte usoare, personalitate si inteligenta. si tine minte, conteaza calitatea nu cantitatea (la testele de inteligenta).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zumber explică:

Ce e cu ala?