| Caraignat_Cosy_1999 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa va intreb daca este ok sa mergi la o facultate de AGRICULTURA,adica la cea de la Bucuresti la Facultatea de Agronomie si Medicina din Bucuresti, vreau sa stiu daca este o facultate de viitor si daca poti castiga ceva daca nu ai un pamatul tau! Eu as vrea sa dau aici va rog spuneti mi si mie parea voastra!

1 răspuns:
| JessJessie a răspuns:

Daca esti interesat de acest domeniu da este de viitor, iti recomand sa te indrepti spre inginerie in agricultura daca te descurci cu matematica. Bafta!