| mafiot1 a întrebat:

Salut.Vreau sa ma angajez la Mega Image ca si Lucrator Comercial si as vrea sa stiu care mai sunt avantajele si dezavantajele in 2019 dar si care mai sunt bonusurile in 2019 la Mega Image non-stop dar si la Mega Image cu program normal? Dar care sunt planurile pa viitor adica peste 5-10-15 Ani? Ps:Mega-ul la care ma angajez are program non-stop.Aceasta este o intrebare foarte serioasa si va rog frumos sa nu ma luati la misto.Respect.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Drgă mafiotule, "Dar care sunt planurile pa viitor adica peste 5-10-15 Ani?"

- nici ăl de sus nu știe!

La un interviu, dacă te cheamă, intrebi despre bonusuri (diferă de la un caz la altul)