| viNtilla a întrebat:

Salutare, am fost repartizat la liceu cu profil "Electronica - Automatizari", imi puteti spune ce fac acolo? Repar pc`uri si alte cele sau? big grin

Răspuns Câştigător
| v1sE a răspuns:

Multa fizica, operare/programare si putina matematica. Repari, tv, radio, pc si toate cele. salut

2 răspunsuri:
| Meticulosul a răspuns:

Omule! La Liceu, Inveti si iar inveti si dupa aceea daca iei examenele, treci la practica in electronica automatizari asta nu are legatura cu reparatiile. pentru asta trebuie sa faci cursuri de: DEPANARE APARATURA ELECTRONICA CU MICROPROCESOARE. Asta e o alta scoala! Pe care o poti face dupa liceu.

| jonny_7794 a răspuns:

Pierzi timpul de pomana, mai degraba repari Wc-uri si alte cele