| MrRazvy a întrebat:

Salutare. Credeti ca un master la o alta facultate/universitate fata de cea pe care am absolvit-o este de ajutor? Sunt student la Bioinginerie (domeniul stiinte ingeneresti aplicate), UMF Iasi si ma gandesc sa urmez un program de masterat la o universitate tehnica, fiind mai mult atras de domeniul ingineresc/IT decat de cel biomedical. In facultate invatam atat parte de inginerie, modelare, programare, cat si parte de medicina, biologie, chimie. Credeti ca va fi CV-ul meu mai bine vazut de catre angajatori?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Un master nu strică niciodată și denotă o specializare intr-un domeniu anume