| George826 a întrebat:

Salutare! Din cauza absențelor, am avut media generală la purtare 8.50. As dori sa dau admitere la școala de Poliție, se mai poate face ceva, ținând cont ca îmi trebuie cel puțin 9.00?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate face nimic, odata ce ai media mai mica decat cea ceruta de Politie.
Asta este o conditie obligatorie si eliminatorie.

| johnnny123 a răspuns:

Ce să se mai poată face acum?
De ce ai chiulit atât dacă știai că vrei să dai la poliție?

| George826 explică (pentru johnnny123):

Eu am făcut liceul sportiv și din cauza competițiilor m-am trezit cu acea medie

| darrio2007 a răspuns (pentru George826):

Daca era vorba de competitii, aveai motive pentru absente si nu aveai media asta la purtare. Lasa vrajeala.

| George826 explică (pentru darrio2007):

Pai altfel la ce mai ziceam, dar ești un copil fără minte, nu am ce sa îți cer

| johnnny123 a răspuns (pentru George826):

Vrei să spui că la liceul sportiv ți se scade nota la purtare atunci când participi la competiții... sportive? Păi nu ăla este scopul liceului, să stimuleze elevii să participe în competiții?

| darrio2007 a răspuns (pentru George826):

Hm, copil fara minte!
Ti-as putea fi bunic. Acceptă realitatea si lasă tupeul prostesc.

| George826 explică (pentru darrio2007):

Pai atunci, dacă nu sunteți sigur de răspuns nu mai răspundeți eronat, in schimb am aflat și răspunsul in ce am de făcut. Mulțumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru George826):

Ba chiar am fost sigur de raspuns. Bine ca ai aflat.

| marcela290 a răspuns:

Nu mai poți face nimic