| Începătorul988 a întrebat:

Salutare. Dupa cati ani de experienta pot deveni sofer pe duba(3.5t)? Imi zice cineva cam pe la cat ajunge un salariu mai amarat?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din prima zi după ce ți-ai lluat permisul corespunzător - dacă ești stăpân pe volan. Salariile sunt flexibile, mai primești bonusuri, diurne etc.

| Începătorul988 explică (pentru sierra1):

Nu stiu daca angajeaza un incepator... am fost astazi la o firma de taxiuri, pentru a face taxi cu masina personala, si au zis ca nu angajeaza fara experienta. dar la dube.

| sierra1 a răspuns (pentru Începătorul988):

Insistă!

| Începătorul988 explică (pentru sierra1):

Ai idee de firme de transport serioase?

| sierra1 a răspuns (pentru Începătorul988):

Nu prea