| David3234 a întrebat:

Stiti vreo firma care cumpara venin de vipera liofilizat? Urgent! Multumesc!

11 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Erau un laborator care cauta dar trebuie sa ai firma si toate autorizatiile necesare, altfel nu ai cum sa vinzi.

| David3234 explică (pentru Dismally):

Cum se numeste?

| Dismally a răspuns (pentru David3234):

Nu stiu, vazusem un anunt mai demult, daca il mai gasesc iti spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca vei obtine 37.000 de euro intreband pe TPU? laughing)))))
Crezi ca omul ala nu a cautat sa vanda?
Fermele de vipere au fost doar o teapa pe care si-au luat-o romanii. Nici dracu nu e interesat sa cumpere asa ceva.
Majoritatea dupa ce au investit banii aiurea au vandut tot altor fraieri si tot asa...

| David3234 explică (pentru anonim_4396):

Da,asa este, dar am zis ca nu am ce pierde, plus ca Andy pare om de "cuvant" laughing Oricum, nu am pierdut mult timp laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cei care au fost suficient de fraieri sa creada ca vor lua 1400 de euro sau alte sume din astea astronomice s-au ars.
Nu iti omorî timpul degeaba, nici dracu nu da 200 de euro pe un gram si el crede ca vinde cu 500 =))))).
Ajunge sa te uiti in comentarii la o stire https://www.youtube.com/watch?v=vkyZfOO4yvU
si vei vedea numai oameni care s-au ars si vor sa-si vanda,, afacerile''
https://www.youtube.com/watch?v=OKByo8JB8Lc

| vladtheo a răspuns:

Cauti pentru Andy?

| David3234 explică (pentru vladtheo):

Toata lumea cauta pentru Andy rolling on the floor)

| Cioalca994 a răspuns:

Buna ziua, ne puteti oferi un numar de telefon unde va putem contacta?