| NaturalLl a întrebat:

In viata vreau sa incerc multe lucruri si multe 'meserii', printre care si cea de cantaret. Vreau sa scot macar o piesa, 2 pentru inceput si dupa mai vedem. Dar pentru inceput, cum se incepe pe acest drum? Ce pasi trebuiesc urmati? Vor mai urma cateva intrebari pe aceasta tema, dar pe rand.

2 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

In primul rand spune-mi din ce oras esti pentru ca s-ar putea sa te pot ajuta eu cu cateva sfaturi.
In al doilea rand, ar trebui sa te apuci de niste cursuri de canto, daca stii ceva engleza gasesti si pe Youtube niste clipuri foarte bine structurate.

| NaturalLl explică (pentru adytzoi):

Stau aproape de Bucuresti. Engleza, cat de cat, nu foarte avansat.