| anonim_4396 a întrebat:

Salutare

Vreau sa va intreb daca odata operat de pietre la fiere (litiaza biliara) mai pot fi admis la academia de politie..pentru ca trebuie sa trec de ecograf.iar apoi la contravizita de partea cu dezbracatul unde o sa mi se vada cicatricea operatiei

1 răspuns:
| Maioru a răspuns:

Daca doar ti-au fost extrase niste pietre(calculi biliari) nu te afecteaza la vizita medicala, dar daca ti-a fost extirpata fierea atunci sigur vei avea niste probleme