| Akhilleusz16 a întrebat:

Salutari,as vrea sa stiu cate sanse am sa intru la facultatea de calculatoare si sa reusesc sa o termin(Calculatoare si Tehnologia Informatiei, Politehnica din Cluj).Eu sunt la stiintele naturi.(ma descurc la matematica si la fiizica)

Răspuns Câştigător
| abNb a răspuns:

Hai sa iti spun cum sta treaba. La facultate intri foarte usor, e greu dupa. Stii de ce? Pentru ca bugetul facultatilor nu e fix, ci e pe cap de student. Deci, de ce naiba ar dori ei sa refuze studentii? Ca sa primeasca buget mai mic? Nu are sens! Stai linistit, sa intri e o nimica toata... sa iesi un om de succes din facultate, asta e greu happy