| Doctorfishadi a întrebat:

Salutari TPU! Stiti vreo firma in Bucuresti care angajaza cu salariu minim de 1500 lei lunar? Am absolvit liceul, am atestat de tehnician si diploma de bac.Am sanse sa gasesc ceva de facut?

6 răspunsuri:
| Deea03 a răspuns:

Tocmai ce am vazut un anunt ca un hotel cauta receptioner si il plateste cu 1400 leo/luna. Te poti interesa si sigur gasesti o multime de posibilitati

| Doctorfishadi explică (pentru Deea03):

Multumesc pentru raspunsuri! Da, strang bani de facultate.

| The3w0que3n a răspuns:

Ce spui de o facultate?

| Deea03 a răspuns (pentru The3w0que3n):

Poate strange bani de facultate...

| The3w0que3n a răspuns (pentru Deea03):

Iarta-ma. dar facultatea se poate face si fara bani. Mai ales daca locuieste si in Bucuresti + are bacul luat. Altii vin din alte orase pentru a face o facultate acolo, iar cei care au posibilitatea asta, dau cu piciorul. No offense, asta e parerea mea.

| Doctorfishadi explică (pentru The3w0que3n):

Da,strang bani pentru facultate, colegu' are dreptate! Facultate gratis pe mine ma costa la zi vreo 500 lei pe luna happy! Stau la 45 km de Bucuresti, deci cade! Iar la fara frecventa, in afara de medicina veterinara nu imi place altceva, iar asta costa...plus ca faci 5 ani la medicina.Asa ca la munca si dupa facultate,din pacate nu este parerea mea,este parerea vietii mele,iar cu viata nu te contrazici...,trist, dar adevarat! Am experienta pe partea de petshop, insa anunturile sunt foarte vechi si nu primesc raspuns, iar unde primesc, salariul nu acopera nici jumatate din transport.