| Anonimul674 a întrebat:

Se iau in considerare cicatricile cand te inrolezi in armata romana?

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu se iau in principiu, asta conteaza doar la serviciile secrete la unele departamente unde nu trebuie avut semne particulare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cicatricea, nu e niciun obstacol pentru a te inrola, dar..intrebari despre cicatrice tot ei avea, cel putin asa cred.Armata usoara.happy

| Cristina27061999 a răspuns:

Nu conteaza deloc

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Din cate imi amintesc eu da! La dermato te cauta peste tot si daca nu vrea nu iti da apt!