| OnlyHope a întrebat:

Se intră greu la Academia de Poliţie? Poţi intra chiar şi fără pile? După îţi poţi găsi uşor de muncă? Se câştigă bine (fără să vorbim de şpăgi etc.)? Ce meserii mai poţi practica după în afară de poliţist? Cum e la Criminalistică? Poţi face faţă orelor de sport dacă eşti o persoană mai sedentară de fel? Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Cred ca poti face fata cu usurinta orelor de sport iti trebuie vointa si devotament.Si nu iti trebuie pile ca sa intri la academie, uite iti dau un site, unde ai tot ce iti trebuie, apropo inaltimea e importanta, si greutatea de altfel:...

http://www.politiaalba.ro/index.php?cid=pagina-36-180&rid=categorie