| catalina88 a întrebat:

Se poate face sedinte de echitatie in bucuresti, cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu stiu.E un loc langa palatul copiilor dar e destul de mic.Eu acolo fac cursuri de echitatie.Costa 50 lei jumatate de ora.Si trebuie sa suni cu o seara inainte sa spui cand vrei sa mergi.

4 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Ma poti calari pe mine gratis smug.

| fosnet a răspuns:

In Baneasa, str. Jandarmeriei, colt cu INMH.

| misumisu a răspuns:

Nu stiu daca se poate face in bucuresti, dar de obicei costa cam in jur de 100 lei

| Lockon a răspuns:

Exista doua posibilitati:ori sa-l calaresti pe @ganton pe gratis laughing ori, exista un centru de echitatie, insa este in Baneasa(cel mai aproape centru pe care il cunosc).Tin minte ca pentru o jumatate de ora dadeam 50 de lei; deci in jur de cat de mult timp vrei tu sa faci...100 lei-ora happy