| imihaistoian a întrebat:

Este ziua mea si cel mic de 4 ani vrea sa faca echitatie, ma poate ajuta cineva cu o pensiune nu departe de Bucuresti unde poate face?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E mititel pentru echitatie. Nici nu cred ca stie ce inseamna asa ceva.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa-l intrebi pe cel mic la ce-i bun Google! https://bit.ly/3ZYQNuy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand sa faceti cadouri copilului cadn este ziua unui adult, ca nu-i bine sa-l premiati din orice, ca asta ii afecteaza educatia si-l invata egoist, razgaiat, posibil siteric si veti avea probleme foarte mari in viitor fiindca nu av fi capabil sa inteleaga ce face gresit.

Este ziua dvs nu alui, deci dvs sunteti singuar persoana care trebuie sa primeasca cadou, nu copilul de 4 anisori!

| Violleta2022 a răspuns:

In ce priveste echitantia unui copil atat de mic, ma indoiesc ca este posibila, ca nici un propietar de centru nu va accepta un copilas atat de mic care abia sta bine in picioare sa fie urcat pe un cal, fie el si ponei, riscaul fiind prea mare pentru ca copilul este incaabils a inteleaga ce are voie, ce nu are voie si sa execute ca unul mai mare care intelege.

De altfel aveti si dovada ca nu va puteti intelege cu el, odata ce VREA si el cadou de ziua dvs, asdar aveti un copil incapabil sa inteleaga ceva.

| imihaistoian explică (pentru Violleta2022):

Da, sa vada, sa acomodeze cu ideea, nu sa fie calare... c'mon toata lumea stie asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maggie's ranch la Râșnov. Au ponei pentru copii

| Hammurabi a răspuns:

E un club hipodrom între autostrada A3 și Snagov.

| gabicoo a răspuns:

Auzi la 4 ani vrea echitație! Când o să aibă 10 ce ai să-i iei? Harley Davisson sau Yamaha?

| blackann a răspuns:

Corbeanca/snagov/mogosoaia - sunt destule locuri unde poti gasi.

La multi ani!

| king5151 a răspuns:

La multi ani, dar trebuia neaparat sa formulezi in intrebare ca este ziua ta?

| FilipSorin a răspuns:

La multi ani

| Fjordneddey a răspuns:

Credeti ca la 4 ani lectiile de echitatie sunt un lucru potrivit pentru el?winking