| blairelovesmusic a întrebat:

Stie cineva ce job as putea sa am cu 10 clase in Timişoara (din județul Timiş)?

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Delibery boy. Sau girl. Am vazut in ultima vreme multe fete facind livrari pe bicicleta. Tazz cauta mereu. Glovo adesea. Cistigurile sunt serioase, nu alergi prin oras degeaba, in plus, daca e sa o faci cu bicicleta, te avantajeaza in Timisoara faptul ca sunt multe piste pentru biciclete, deci oarecum e mai sigur ca in alte orase. Si daca mai punem si faptul ca vine primavara si poti spune ca faci plimbari cu bicicleta pentru bani, eu cred ca e un job demn de luat in seama.

| 44mon a răspuns:

Fabrici, depozite, spălător mașini, etc. Chiar în TM e ceva job de săpături arheologice, și multe fabrici de componente auto, caută pe olx și vei găsi, succes!