| Condratt a întrebat:

Stie cineva ceva de munca? Liceu + diploma de Bac, permis auto categoria B, orice! multumesc

5 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Taximetrist?

| Condratt explică (pentru Cosmotel):

Da,ar fi o idee doar ca se cere experienta de minim 3 ani, eu am permisul de 1 an!

| gabitu12 a răspuns:

Daca ai SAMul terminat, multe restaurante cauta bucatari si ospatari, si din cunostiintele mele pentru varsta 20 de ani se castiga foarte bine(incluzand bacsisurilehappy

| Condratt explică (pentru gabitu12):

Am terminat liceul teoretic, profil uman sectia filologie!

| gabitu12 a răspuns (pentru Condratt):

Pai asta fac si eu, dar deocamdata nu stiu ce fac mai departe....totusi pana sa gasesti un loc de munca stabil, eu zic ca sa lucrezi putin ca ospatar nu strica pentru cativa banuti