Întrebare recomandată | alexmaster10 a întrebat:

Stie cineva la ce se da admitere si in ce constau probele la Facultatea de kinetoterapie din cadrul Universitatii de Educatie Fizica si Sport? sau unde mai pot studia kinetoterapia in Bucuresti si la ce dau admitere.

1 răspuns:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu cred ca sunt probe specifice pentru kinetoterapie.Ce ar putea sa te puna sa faci care are legatura cu kinetoterapia daca tu de abia acum vrei sa o studiezi? Cred ca vei da numai probleme standard pentru sport.