| alin223 a întrebat:

Stie cineva unde pot vedea episoade cu SA INCEAPA AVENTURA dublate in limba romana? Vrea episoadele din al doilea sezon...Multumesc,dau funda.

Răspuns Câştigător
| Filipjack a răspuns:

Da! http://ro.wikipedia.org/wiki/S%C4%83-nceap%C4%83_aventura
Aici gasesti toate episoadele... apoi, daca vrei sa le vezi scrie pe youtube numele episodului respectiv. Bafta! Funda?

4 răspunsuri:
| BogDaNuTzXD a răspuns:

Http://www.estiprost.ro/ intra pe asta gassio

| dany213 a răspuns:

intra pe peteava

| casy22 a răspuns:

Http://desene-dublate.weebly.com/sa-nceapa-aventura.html sunt episoadele pana la sezonul 4.

| gassio73 a răspuns:

Stiu eu pe pizdamati.com